VYBERTE SI SVŮJ STYL LOŽNICE 

NAVRHNEME PRO VÁS LOŽNICI SNŮ. V PRVNÍM KROKU SE PODÍVEJTE, V AJKÉM STYLU BY SE VÁM LOŽNICE NEJVÍCE LÍBILA, A V JAK´BYSTE SI DOKÁZALI PŘEDSTAVIT USÍNAT, SPÁT A PROBOUZET SE.

Klasický

Klasický styl uspořádání ložnice, dřevěná či kovová postel, noční stolky s lampami, šatní skříň. Pokud chcete vkusně a funkčně zařídit svou ložnici, toto je Vaše volba.

Skandinávský

Nebo také Severský. Tento styl se drží světlých neutrálních barev a ctí především přírodu a přírodní materiály. Interiér bývá jednoduchý, důležité jsou doplňky, obrázky a volba vhodných osvětlovacích těles.

Minimalistický

Základem je velká pohodlná postel, a pár plně funkčních doplňků. Žádné zbytečné doplňky ani barevné akcenty. Prostor je vzdušný a čistý. Květiny samozřejmě povoleny :)

Monochromatický

Poslední dobou čím dál oblíbenější monocromaticky zařízený interiér. A můžete to vzít od podlahy, přes závěsy, výmalbu a povlečení. Tady je vhodné pracovat s různými materiály a strukturami, které vytvoří oku lahodící podívanou.

Eklektický

Velmi individualistický styl. Líbí se Vám skříň po babičce, lampa z bazaru, ale i nejnovější design? Meze se zde nekladou. Barevný i materiálový pel - mel.
Kombinovat lze vše!

Masculin

Pokoj pro muže, kteří žijí si chtějí zařídit ložnici opravdu JEN PRO sebe...a PODLE sebe. Mají v ní vše co mají rádi, ať už se jedná o sbírku motýlů či jejich nejoblíbenější motorku. Rozhodně nechtějí být omezováni konvencemi.

Luxusní

Návrh ložnice pro náročnější zákazníky, kteří hledají hlavně kvalitu, za kterou jsou ochotni zaplatit. Milují dobré značky a kvalitní zpracování. Samozřejmostí je naprostá funkčnost nábytku i osvětlení. 

A la Provence

Styl francouzského venkova. Typickými znaky jsou rustikální ráz interiéru, podlahy vytvořené z tvrdého dřeva nebo terakotových dlaždic, příslušenství z tepaného železa, prošívané tkaniny a starožitný nábytek. Heslo: Levandule

S nebesy nad hlavou

Tady je něco pro romantiky. Kdo si chce připadat jako na zámku, nebo naopak na plážovém lehátku na Bali? Základem léto ložnice je postel s nebesy a závěsy.